همانند سودان جنوبی آنجلینا جولی تجاوز جنسی

همانند: سودان جنوبی آنجلینا جولی تجاوز جنسی افریقایی مهاجرت دختران بروندی سودان خشونت قربانی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی دوشنبه آینده سامانه نیما بطور رسمی افتتاح می شود / سیف

رییس بانک مرکزی اعلام کرد: سامانه نظام یکپارچه معاملات ارزی (نیما) از سوم اردیبهشت ماه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری فعالیت رسمی خود را شروع می ک

دوشنبه آینده سامانه نیما بطور رسمی افتتاح می شود / سیف

سیف: دوشنبه آینده سامانه نیما بطور رسمی افتتاح می شود

عبارات مهم : بازار

رییس بانک مرکزی اعلام کرد: سامانه نظام یکپارچه معاملات ارزی (نیما) از سوم اردیبهشت ماه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری فعالیت رسمی خود را شروع می کند.

به گزارش ایرنا، سامانه نظام یکپارچه معاملات ارزی (نیما) با نشانه تسهیل تامین ارز، ایجاد فضای امن جهت خریداران و فروشندگان ارز و امکان ایجاد فضای مسابقه صرافان جهت تامین ارز متقاضیان کار از 28 بهمن ماه پارسال فعالیت آزمایشی خود را شروع کرده است.

در این پیوند، ولی الله سیف روز چهارشنبه بعد از جلسه ستاد اقتصادی دولت راجع به ساماندهی بازار ارز در جمع خبرنگاران افزود: از وقت راه اندازی آزمایشی این سامانه تاکنون نشست های زیادی در بانک مرکزی با گروه های ذی نفعانی که در سامانه تازه حضور دارند، برگزار کرده ایم تا این افراد مسایل و پرسشها خود جهت ثبت سفارش را در مدلی که درحال اجراست، بیان کنند و ما نیز آن را لحاظ کنیم.

دوشنبه آینده سامانه نیما بطور رسمی افتتاح می شود / سیف

وی در ادامه به جلسات ستاد اقتصادی دولت جهت اجرای سیاست ارز تک نرخی اشاره کرد و افزود: هفته ای دو یا سه جلسه راجع به ساماندهی بازار ارز در ستاد اقتصادی دولت برگزار می شود که در جلسه امروز نیز با حضور معاون اول رییس جمهوری، مسایل و اقدام های کلان انجام شده، بررسی شد.

رییس بانک مرکزی تصریح کرد: اکنون می توان با قاطعیت گفت که تمامی صادرکنندگان و واردکنندگان در روال طبیعی می توانند کار ثبت اطلاعات خود را انجام دهند و مشکلی وجود ندارند.

رییس بانک مرکزی اعلام کرد: سامانه نظام یکپارچه معاملات ارزی (نیما) از سوم اردیبهشت ماه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری فعالیت رسمی خود را شروع می ک

وی اظهار داشت: روزهای آینده سامانه نیما که ورود اطلاعات در آن از قبل از نوروز شروع شده است بود، نهایی می شود و دو شنبه آینده بصورت کامل با دعوتی که از معاون اول رییس جمهوری انجام دادیم، بطور رسمی افتتاح می شود.

وی خاطر نشان کرد: دیگر اطلاعاتی که مورد نیاز هست، از امروز تا روز دوشنبه اعمال و در سامانه وارد خواهد شد، ولی توصیه مهم این است که وارد نکردن اطلاعات به سامانه به معنی ایراد در آن نیست و بصورت کامل انجام می شود.

به گزارش ایرنا، دولت از 21 فروردین ماه یکسان سازی قیمت ارز را با اعلام قیمت هر دلار 4200 تومان کلید زد و در روزهای گذشته ضمن تهیه و تصویب دستورالعمل های تامین ارز مورد نیاز هموطنان در دولت، شیوه های تخصیص ارز نیز از سوی بانک مرکزی اعلام شده است است.

دوشنبه آینده سامانه نیما بطور رسمی افتتاح می شود / سیف

جلسات ستاد اقتصادی دولت به طور مرتب جهت رصد اجرای این طرح و ساماندهی بازار ارز برگزار می شود.

واژه های کلیدی: بازار | مرکزی | اطلاعات | اقتصادی | اطلاعات | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz