همانند سودان جنوبی آنجلینا جولی تجاوز جنسی

همانند: سودان جنوبی آنجلینا جولی تجاوز جنسی افریقایی مهاجرت دختران بروندی سودان خشونت قربانی

گت بلاگز اخبار حوادث جزییات خودکشی همزمان سه دانش‌آموز چه بود؟

سه دوست صمیمی بودند. سه دانش آموزی که در یک تصمیم عجیب اقدام به خودکشی کردند. قرص برنج را جهت آخر دادن به زندگی خود گزینش کردند. نقشه را از قبل کشیدند و در یک

جزییات خودکشی همزمان سه دانش آموز چه بود؟

عبارات مهم : آموزش

سه دوست صمیمی بودند. سه دانش آموزی که در یک تصمیم عجیب اقدام به خودکشی کردند. قرص برنج را جهت آخر دادن به زندگی خود گزینش کردند. نقشه را از قبل کشیدند و در یک ساعت همزمان تصمیم به اجرای آن گرفتند. هر سه باید با هم قرص برنجی را که از قبل تهیه کرده بودند، می خوردند.

زمان فوت فرا رسیده بود. صبا پوراحمد، پریوش قزاقی و نازنین بعد از این که با هم صحبت کردند، دست به خودکشی زدند. پریوش و صبا قرص را خوردند، ولی نازنین درست در ثانیه های آخر از کارش پشیمان شد. قرص را نخورد و زنده ماند. صبا و پریوش ولی حالشان بد شد. بعد از آن بود که خانواده هایشان در جریان ماجرا قرار گرفتند و دخترهای نوجوانشان را به بیمارستان رساندند.

جزییات خودکشی همزمان سه دانش‌آموز چه بود؟

تلاش پزشکان جهت نجات جان این دو نوجوان شروع شد، ولی این تلاش ها جهت صبا بی فایده بود و او جان خودش را از دست داد. پریوش هنوز نفس می کشید، ولی به کما رفت. عصر روز ۱۶ اردیبهشت ماه بود که مراسم تشییع پیکر صبا پوراحمد در شهرستان نقده برگزار شد. این درحالی است که گفته می شود دانش آموز دیگر به نام پریوش قزاقی زمانی که به کما رفت، به بیمارستانی در ارومیه انتقال یافته شد ولی یک روز بعد حال وی رو به اصلاح رفت و درحال حاضر نیز در بخش بیمارستانی خوابیدن هست. بعد از اقدام عجیب این سه دانش آموز، مشاوران و حراست اداره کل جهت بررسی دلایل این اقدام در شهرستان نقده وارد عمل شدند. این درحالی است که محمدی، مدیرکل تازه آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی به «تسنیم» گفته بود: «دلیل این عنوان خانوادگی بود، ولی خانواده ها با نیروی انتظامی همکاری نمی کنند. این دانش آموزان هم گویا از نظر شخصیتی مسئله داشتند. این عنوان خوشبختانه به مدرسه و آموزش و پرورش ربطی ندارد.»

این بیانات باعث شد خانواده های این دو دانش آموز علیه مدیرکل آموزش وپرورش آذربایجان غربی شکایت کنند، چراکه خانواده ها می گویند مدرسه این دو دختر نقش مستقیمی در بروز این اتفاق داشته است و این بیانات مدیرکل تنها شانه خالی کردن از مسئولیت هست. سلطانی، مدیر آموزش وپرورش شهرستان نقده نیز این اتفاق را در سال ۹۶ و ۹۷ نخستین اقدام دانست.

سه دوست صمیمی بودند. سه دانش آموزی که در یک تصمیم عجیب اقدام به خودکشی کردند. قرص برنج را جهت آخر دادن به زندگی خود گزینش کردند. نقشه را از قبل کشیدند و در یک

این درحالی است که نعمت اله قاسمی، دکترای روانشناسی و دبیر آموزش وپرورش و مشاور مدارس، خودکشی را پدیده چند عاملی دانست و در این باره توضیحاتی داد: «تعارضات روانی بالا، افسردگی، بن بست شناختی، اضطراب و افسردگی، بحران هویت و رسیدن به پوچ گرایی از عوامل اقدام به خودکشی است.

همچنین ورود جوامع مجازی در بین دانش آموزان و خانواده ها، دوری کودکان و دانش آموزان از جمع خانواده و تفریحات سالم، منزوی شدن در منزل و درگیری با جامعه مجازی از دیگر عوامل این اقدام هست. گاهی عدم تعاملات خانوادگی با فرزندان، واکنش‌ها نامناسب والدین، سرزنش، تنبیه، طردکردن، انتقاد و مقایسه با دیگران، نابرابری های اجتماعی، تبعیض و بی عدالتی و نهایتا ضعیف شدن اراده دانش آموزان باعث این اقدام ناهنجار در جامعه می شود.»

شهروند

جزییات خودکشی همزمان سه دانش‌آموز چه بود؟

واژه های کلیدی: آموزش | خودکشی | خانواده | اقدام عجیب | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz