همانند سودان جنوبی آنجلینا جولی تجاوز جنسی

همانند: سودان جنوبی آنجلینا جولی تجاوز جنسی افریقایی مهاجرت دختران بروندی سودان خشونت قربانی

گت بلاگز اخبار حوادث پرونده به دیوانعالی رفت ، 10سال زندان،اشد مجازات جهت مردی که پسرش را از ارتفاع 30متری پرت کرد

مرد سنگدلی که پسر 9 ساله اش را از بالاترین نقطه تقاطع غیرهمسطح امام حسین(ع) معروف به پل کابلی در مشهد به پایین پرت کرد و او را به نحوه دلخراشی کشت با صدور حکم د

10سال زندان،اشد مجازات جهت مردی که پسرش را از ارتفاع 30متری پرت کرد/پرونده به دیوانعالی رفت

عبارات مهم : زندان

مرد سنگدلی که پسر 9 ساله اش را از بالاترین نقطه تقاطع غیرهمسطح امام حسین(ع) معروف به پل کابلی در مشهد به پایین پرت کرد و او را به نحوه دلخراشی کشت با صدور حکم دادگاه به 10 سال زندان محکوم شد.

خراسان نوشت: ماجرای این جنایت هولناک 29 شهریور سال گذشته زمانی در دستور کار پلیس و دستگاه قضایی قرار داده شد که رانندگان عبوری در زیرگذر پل کابلی بزرگراه فجر مشهد، پیکر کودکی را دیدند که از بالای پل به وسط بزرگراه سقوط کرد.

رانندگان، خودروها را به حاشیه بزرگراه کشیدند و بدهید ترتیب تحقیقات قضایی راجع به ماجرای سقوط مرگبار این کودک شروع شد. بررسی های مقدماتی حاکی از آن بود که احتمالا پسر فرزند 9 ساله به علت نامعلومی از بالای پل سقوط کرده است بنابراین به دستور قاضی احمدی نژاد (قاضی خاص قتل عمد در وقت حادثه) تحقیقات جهت شناسایی هویت کودک ادامه یافت. تا این که چند روز بعد مردی با مراجعه به کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی، مدعی شد فرزندش از چند روز قبل گم شده است و او با خواندن ماجرای سقوط مرگبار یک کودک از بالای پل در شبکه های اجتماعی، احتمال می دهد که این کودک فرزند او باشد.

پرونده به دیوانعالی رفت ، 10سال زندان،اشد مجازات جهت مردی که پسرش را از ارتفاع 30متری پرت کرد

با این ادعا تحقیقات وارد مرحله جدیدی شد و بررسی ها نشان داد که کودک 9 ساله «علی. ط» نام دارد و فرزند مرد 31 ساله است ولی این مرد هنگامی که در حضور قاضی خاص قتل عمد پای میز بازجویی نشست به تناقض گویی پرداخت و داستان های ساختگی را جهت چگونگی گم شدن فرزندش بر زبان راند. این در حالی بود که مرد سنگدل نتوانست زیاد از این به قصه گویی های خود ادامه دهد و ناگهان در حالی که صورت اش را با دستانش پوشانده بود به گریه افتاد و راز قتل فرزندش را فاش کرد. او بعد از چند لحظه سکوت حزن انگیز گفت: پسرم را خودم از بالای پل کابلی پایین انداختم …

مرد 31 ساله افزود: از هنگامی که همسرم را طلاق دادم فرزندم که با من زندگی می کرد همواره با پرسش هایش ذهن مرا آشفته می کرد. او مدام بهانه می گرفت و می گفت: آیا مادرم را طلاق دادی؟ این چه زندگی است که جهت ما درست کردی؟ و … از این حرف های او آزرده خاطر می شدم و زحمت می کشیدم تا این که تصمیم گرفتم او را به قتل برسانم. آن روز (29 شهریور 95) حدود ساعت 2 بعدازظهر پسرم را به بهانه گردش سوار موتورسیکلت کردم و از بولوار دانشجو وارد بزرگراه فجر شدم چون قبلا پیک موتوری بودم همه نقاط شهر را مانند کف دستم می شناختم به همین علت هم پل کابلی بزرگراه را جهت پایین انداختن پسرم گزینش کردم.چون احتمال نداشت بعد از سقوط زنده بماند!

مرد سنگدلی که پسر 9 ساله اش را از بالاترین نقطه تقاطع غیرهمسطح امام حسین(ع) معروف به پل کابلی در مشهد به پایین پرت کرد و او را به نحوه دلخراشی کشت با صدور حکم د

روی پل که رسیدم در مکان خلوتی موتورسیکلت را روی جک گذاشتم و به پسرم گفتم به آن سوی نرده های فلزی برود و عبور و مرور خودروها را تماشا کند!او هم به آرامی و خوشحالی پا به آن سوی نرده ها گذاشت که ناگهان من پاهایش را بلند کردم و او را به وسط بزرگراه انداختم! سپس سوار بر موتورسیکلت به منزل بازگشتم تا این که روز بعد ماجرای گم شدن فرزنم را به خانواده همسر سابقم اطلاع دادم و …

بعد از اعترافات صریح متهم، کیفرخواست این پرونده در دادسرای مشهد صادر شد و متهم در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی پای میز محاکمه نشست.این مرد سنگدل در آخرین دفاعیات خود نیز به صراحت قتل پسر 9 ساله اش را پذیرفت و بدهید ترتیب قضات شعبه پنجم دادگاه کیفری یک وارد شور شدند و رای خود را در این باره صادر کردند.بنا به رای صادر شده است از دادگاه که به امضای قاضی مجتبی علیزاده و قاضی بنده ای رسیده هست، «متهم به قتل» با توجه به اقاریر صریح، محتویات پرونده، گزارش ماموران و نظریه پزشکی قانونی به تحمل 10 سال زندان محکوم می شود. همچنین در رای مذکور تاکید شده است است که رای صادر شده است از دادگاه قابل تجدیدنظر خواهی در محاکم دیوان عالی کشور است.

قاضی مجتبی علیزاده که به زودی فعالیت قضایی خود را در دادگاه تجدیدنظر خراسان رضوی شروع خواهد کرد در تماس خبرنگار خراسان و راجع به محکومیت 10 سال زندان جهت پدر سنگدل گفت: با در نظرگرفتن این که طبق قانون، در این گونه پرونده ها، قصاص پدر منتفی است ولی دادگاه با بررسی همه جوانب این پرونده و همچنین چگونگی ارتکاب قتل و جریحه دار شدن اذهان عمومی، رای اشد مجازات قانونی یعنی 10 سال زندان از جنبه عمومی جرم را صادر کرد.

پرونده به دیوانعالی رفت ، 10سال زندان،اشد مجازات جهت مردی که پسرش را از ارتفاع 30متری پرت کرد

واژه های کلیدی: زندان | خراسان | پرونده | دادگاه | بزرگراه | خراسان رضوی | دستگاه قضایی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz