همانند سودان جنوبی آنجلینا جولی تجاوز جنسی

همانند: سودان جنوبی آنجلینا جولی تجاوز جنسی افریقایی مهاجرت دختران بروندی سودان خشونت قربانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سه فیلم تازه از امروز اکران می‌شوند

سه فیلم؛ یک کمدی اجتماعی، یک فیلم اجتماعی و اثری در ژانر کودک از امروز به تناوب اکران اضافه می‌شود. «خاله قورباغه» به‌کارگردانی افشین هاشمی، «دارکوب» به‌کارگردا

سه فیلم تازه از امروز اکران می‌شوند

سه فیلم تازه از امروز اکران می شوند

عبارات مهم : نمایش

سه فیلم؛ یک کمدی اجتماعی، یک فیلم اجتماعی و اثری در ژانر کودک از امروز به تناوب اکران اضافه می شود. «خاله قورباغه» به کارگردانی افشین هاشمی، «دارکوب» به کارگردانی بهروز شعیبی و «به وقت خماری» به کارگردانی محمدحسین لطیفی فیلم هایی هستند که در آخرین روزهای نخستین هفته تابستان به سبد اکران سینماها افزوده می شوند.

به گزارش ایران، «فیلمی شاد و موزیکال جهت همه فرزند ها و بعضی از بزرگ ترها» شعاری است که سازندگان «خاله قورباغه» علاوه بر کودکان، با آن بزرگسالان را هم به تماشای این فیلم دعوت کرده اند. این فیلم به کارگردانی افشین هاشمی و تهیه کنندگی فرشته طائرپور از چهارشنبه این هفته به سرگروهی سینمای آزادی جایگزین فیلم «چهارراه استانبول» مصطفی کیایی می شود.

در فاصله دو روز مانده به نمایش عمومی، شامگاه روز یکشنبه ۳ تیرماه از این فیلم در پردیس سینمایی باغ کتاب رونمایی شد که ترانه علیدوستی و دخترش از جمله میهمانان حاضر در این مراسم بودند. فیلمنامه فیلم موزیکال و عروسکی «خاله قورباغه» به وسیله فرشته طائرپور با همکاری افشین هاشمی نوشته شده است و تولید آن از نیمه دوم سال ٩٤ تا بهار ٩٦ انجام شده است است.

«دارکوب» به کارگردانی بهروز شعیبی نیز در گروه استقلال به جای فیلم «خجالت نکش» بر پرده سینما خواهد نشست. در سومین فیلم بلند بهروز شعیبی به تهیه کنندگی سیدمحمود رضوی، مهناز افشار، سارا بهرامی، جمشید هاشم پور، هادی حجازی فر، طوفان مهردادیان، نگار عابدی و…نقش های متفاوتی را ایفا کرده اند. این فیلم در سی و ششمین جشنواره فجر، ١٠ عنوان کاندیدا و گروه تحریریه سایت بلورین عالی ترین بازیگر نقش اول زن و نقش مکمل مرد را جهت سارا بهرامی و جمشید هاشم پور به دنبال داشت.

«به وقت خماری» به کارگردانی محمدحسین لطیفی دیگر فیلمی که از روز چهارشنبه ۶ تیرماه نمایش عمومی آن شروع خواهد شد جایگزین فیلم «عصبانی نیستم» به سرگروهی سینما کشور عزیزمان ایران می شود. این فیلم به نویسندگی احمد رفیع زاده یک کمدی – اجتماعی است و بازیگران آن به ترتیب حروف الفبا عبارتند از: رعنا آزادی ور، هومن برق نورد، بهروز بقایی، پوریا پورسرخ، ابوالفضل پورعرب، سیما تیرانداز، غزل حسینی، هنگامه حمیدزاده، علی سلیمانی، مهدی فخیم زاده، هنگامه قاضیانی، هادی کاظمی، شهره لرستانی، محید یاسر، شیرین یزدان بخش. در جلسه نخستین هفته تیرماه ۹۶ شورای صنفی نمایش در روز دوشنبه همچنین فیلم تحسین شده است بهرام توکلی جهت اکران قرارداد بست.

«تنگه ابوقریب» که جزو فیلم های موفق سی و ششمین جشنواره فیلم فجر بود قرار است در گروه سینمایی استقلال بعد از فیلم سینمایی «دارکوب» به روی پرده رود. در این روز همچنین قرارداد فیلم سینمایی «کاتیوشا» به کارگردانی علی عطشانی در گروه سینمایی زندگی بعد از فیلم سینمایی «دلم می خواد» به کارگردانی بهمن فرمان آرا به ثبت رسید.

سه فیلم تازه از امروز اکران می‌شوند

واژه های کلیدی: نمایش | دارکوب | دارکوب | سینمایی | کارگردانی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz